Blog

0912-2018

Bizden Talep Ettiğiniz Her Hizmette Tecrübenin, Deneyimin ve İşini Titizlikle Yapan Personelin Yaptığı Hizmetteki Başarısının İmzasını Göreceksiniz...

 

İŞYERİ İLAÇLAMA     

     İşyeri ilaçlama hem çalışanların sağlığı açısından hemde gelen müşterilerin sağlığı açısından önem arzeden bir konudur.Bu yüzden aksatılmadan düzenli aralıklarla ilaçlama yapılmalıdır. İşyeri ilaçlamanın bir çok yöntemi vardır.

Bunlar şu şekilde sıralayabiliriz=

     SIVI İLAÇLAMA=Sıvı ilaçlama yöntemi haşerelerin ve böceklerin çokça bulunduğu alanlarda uygulanması gereken bir ilaçlama şeklidir.Bu ilaçlama , sıvı haldeki sağlık bakanlığı onaylı ilacın özel cihazlarla ve konusunda uzman ekip tarafından yapılması gereken püskürtme yoluyla yapılan etkili bir ilaçlama şeklidir.Sıvı ilaçlama oldukça etkili bir ilaçlama şekli olduğu için kısa sürede etkili sonuçlar alınmasını sağlar.ilaçlama sonrası iş yerinin iyice havalandırılmasından sonra tekrar işlerinize devam edebileceğiniz kısa bir işlemdir.HSR İlaçlama olarak ilaçladığımız işyerlerinde yeni haşere oluşumları önlemek için gerekli tedbirleri alma konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapıp işyerlerine gerekli desteği sağlamaktayız.

     KOKUSUZ İLAÇLAMA= Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanan bir ilaçlamadır.Bu ilaçlama yönteminde işyerinizi terketmenize gerek kalmadan günün herhangi bir saatinde, çalışma ortamında yapılabilen bir ilaçlama şeklidir. İşyerlerinin ilaçlamasında en çok tercih edilen ilaçlama kokusuz ilaçlama şeklidir.

     JEL İLAÇLAMA=Bu ilaçlama şekli ilaçlanacak mekanın HSR İLAÇLAMA ekiplerimizin gerekli inceleme yapıldıktan sonra belirlenen noktalara uygulanan bir ilaçlama şeklidir.bu ilaçlama şeklide günün herhangi bir saatinde yapılır insan sağlığı için herhangi bir zarar içermez.

DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN : www.hsrilaclama.com

logo +90 533 592 12 23 7 /24 Destek Hattı E:Mail: destek@mobeybilisim.com

50.yıl Mahallesi 2217 sokak no:11 daire :5 İSTANBUL /TÜRKİYE


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.