Blog

0211-2016

İşyerimiz ,firmamız ,ofisimiz ,çalıştığımız herhangi bir kurum veya işyerine çevirmek zorunda kaldığımız evimiz… Sabahın erken saatlerinden gecenin  bazen geç saatlerine kadar uyanık olduğumuz , çalışmak zorunda kaldığımız mekanlar…. Yorgunluğumuz , günün stresi, müşteriler ,gelen giden misafirlerimiz… Hayatımızın çoğu zamanımızı  geçirdiğimiz işyerlerimiz . Ve bazen karşımızdakilere  kendimizden yansımalar yapan özellikler.

BAŞARI VE KALİTE’nin içinde gizli olduğu teferruatlar …Küçük ama hiçbir zaman küçümsenmeyecek teferruatlar…. İşyerlerimizin ve evimizin kalitesini ve bazende kişiliğimizi , yaşam tarzımızı , yaşadığımız hayatın izlerini görsel olarak baktığımızda haz ettiğimiz teferruatlar… Santrançta  Şah hiçbir zaman tek başına bişey değildir.Pozisyonu , gücü ve zaferi etrafındaki objelerden alır.

İşyerlerimizde ve evlerimizde aslında biz farkında  olmadan karşımızdakilere ,misafirlerimize ve kendimize kalitemizi, seçiciliğimizi, hatta karakterimizi yansıtan objeler..Hayatımızın herhangi bir anlamını kattığımız bir tablo, biblo  veya en basitinden güzel görünmesi için alıp bir köşeye , duvara yada masaya koyduğumuz bir aksesuar. Görselliğin ön plana çıktığı zamannımızda evlerimizin , ofisimizin , işyerlerimizin güzelliğini , kalitesini , karakterimizi , ruh halimizi esrarengizliği , gücü simgeleyen , huzur veren , ilgi gören büyük  veya küçük aksesuarlardan bahsediyoruz. İşyerimiz ,ofisimiz ,sadece bir masa sandalyeden ibaret ise bu bir eksikliktir.Duvarlar bom boş …Bişeyler eksik ama ney….
Evet evet!..Bir şeyler değil , bir çok şey eksik aslında..İşte tam bu noktada biz Sima ofis ve Ev Aksesuarları ; monotonlaşmış stres dolu zamanlarımızı geçirdiğimiz işyerlerimizde , ofisimizde  ve hatta evlerimizde ufak tefek dokunuşlarla görselliği çok zenginleştirecek  aksesuarlarla siz değerli müşterilerimize ve çevrenizdeki dostlarınıza  ve sevdiklerinize hizmet vermek amacıyla www.ofisaksesuari.com ekibi olarak yanınızdayız.

Duvarlardaki boşluğu giderebileceğiniz bol çeşitli canvas tablolar,parçalı tablolar,saatli tablolar,dini tablolar,yağlı boya tablolar ve çocuk odası tablolar, ofisinizin , evinizin  veya işyerinizin herhangi bir köşesini , masanızı,kitaplığınızı yada vitrininizi süsleyen çok şık ve birbirinden güzel  biblo çeşitleri,dekoratif objelermaket arabalar,maket gemiler,vazoçeşitlerinden masanızdaki sümen takımı,klasik telefonuna kadar bol çeşitli seçenek ve kaliteyle www.ofisaksesuari.com hizmetinizdedir.

Alacağınız birkaç özel aksesuarlarla ofisinizin ,evinizin ve işyerlerinizin havasını değiştirmek için varız.havanız değişecek daha doğrusu havanız olacak . Belki size bir şeyler hatırlatan bir tablo..Zamanınızın kıymetini daha iyi değerlendirebilmek için ikide bir bakacağınız şık saatli tablolar. Yoğun stres içindeyken size tatili hatırlatacak bir ahşap maket arabalar veya maket gemiler , yelkenliler.?

logo +90 533 592 12 23 7 /24 Destek Hattı E:Mail: destek@mobeybilisim.com

50.yıl Mahallesi 2217 sokak no:11 daire :5 İSTANBUL /TÜRKİYE


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.