Blog

0211-2016

MEVSİM YAZ

       Hayatımın kim bilir kaçıncı ilkbaharını uğurluyorum.Güneş; gel artık misket oynayalım dercesine güzelliğini ve özlemini duyduğum sıcaklığını serdi üzerime.Artık sunni sıcaklıkların peşine koşup üstümü kat kat yorganlarla kapatma gereği duymayacağım.Daha dün gibi hatırlıyorum.Bütün tabiat yeşillenmiş, ağaçlar tüm dallarında inci gibi yaprak dizmişlerdi.Doğadaki her bir çiçeğin rengi ve şekline vurulmuş,o paha biçilmez parfümlere taş çıkaran kokularına mest olmuştum.

       Bir duvara astığım takvimim altındaki takvim yapraklarını bir bir kopartarak Hazirana kadar geldi.Üstelik çekip kopartmaktan başka farklı bir çabam olmadan.Kendi kendime sordum peki ben ne yaptım? Sadece o günlere iştirak ettim ve tükettim o güzelim ilkbaharı.Her güzel şeyin bir sonu olur diyenler ilkbahara haksızlık mı etmiş oluyorlar acaba? Belliki benden çok yaşamayı seviyor.En azından değişik bir şeyler yapıyor doğaya tekrardan hayat vermek gibi..Gerçi bu aralar banada yaşama sevinci geliyor ama neyse...Çok bilmişlerin çoğu mevsimsel diyorlar.Nede çabuk koyuyorlar teşhisi hayret ediyorum.

      Belkide ömrümün en güzel yazına giriyorum kim bilir.Penceremde gelen ılık hava güzel yaz sıcaklığının habercisiyim diyor. Hoşgeldin Yaz.Altın sarısı güneş ışınlarıyla ısıtsanda dünyayı bende senden bir kaç hatıra yansıtacağım kanvastablolarıma veya yağlı boya canvas tablolarıma.Ve bu tabloları www.ofisaksesuari.com online satış sitesinde en güzel halleriyle satışa sonarak güzelliği yaymak ofis ve evlerimizede renk katmasını sağlamak en güzeli olacaktır.
     Birden zihnimde çocukluğumdaki hayat bilgisi kitabını çevirdim sayfa sayfa. Hep yazın kapanırdı okullar tıpkı şimdi olduğu gibi..Nede çok özlemişim arkadaşlarımla piknik alanlarında top oynamayı iplik atlamayı saklambaç oynayıp zaman geçirmeyi.yıllarca oynamamışız gibi gelirdi hep bana.  ::)))

logo +90 533 592 12 23 7 /24 Destek Hattı E:Mail: destek@mobeybilisim.com

50.yıl Mahallesi 2217 sokak no:11 daire :5 İSTANBUL /TÜRKİYE


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.