Blog

1811-2018

      KOBİ E-TİCARET ZİRVESİ 2018

     Türkiye’de e-ticaret sistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı düşünen ve bu konuda hedefi olan Kobiler E-Ticaret Zirvesi 2018 etkinliğinde 20 Kasım 2018’de InterContinental İstanbul’da buluşuyor.

     IdeaSoft ve Google işbirliğiyle düzenlenecek olan Kobi E-ticaret Zirvesi 2018 etkinliğinde dijital sektörün önde gelenleriyle Kobiler büyük bir buluşmaya imza atacaklar. Bu buluşmada alanında profesyonel deneyime sahip 20’den fazla konuşmacı ile  E-ticarette lojistiğin önemi, Pazar yerinde satış yapma yöntemleri, sosyal medya aracılığıyla satış yapmak ve E-ticarette  e-fatura kolaylıkları gibi önemli konu başlıklarıyla geniş bir çerçevede ele alınacak.

    Özel Sektür ile Üniversitelerin yapacağı işbirliğiyle Düzenlenen ilk E-ticaret Etkinliği olma özelliğ taşıyan bu etkinlik geçen yıl yapılan KOBİ E-Ticaret Zirvesinin büyük destekçisi olan Beykent Üniversitesi, bu yılda Zirvenin en büyük destekçisi olacaktır. Geçen yıl yaklaşık 500 kobinin katıldığı etkinliğe bu sene daha fazla katılımın sağlanacağı düşünülüyor.

    20 Kasım 2018 tarihinde InterContinental İstanbul’da düzenlenecek olan KOBİ E-Ticaret Zirvesinde konuşma yapacak 20 kişiden bazıları şunlardır: Şebnem Erzan ( Google Türkiye, Ortadoğu, Afrika Kanal Satış Yöneticisi), Melike Kara (Turkcell Ödeme Hizmetleri Genel Müdürü), Koray Bahar ( Foribo CEO’su), Emre Güzer (PayU Türkiye CEO’su), Serkan Yazıcıoğlu(BKM Genel Müdür Yardımcısı), Barbaros Özbuğutu (iyzico CEO’su).

    Ayrıca KOBİ E-Ticaret Zirvesinde bir deneyim alanı bulunacak ve katılan KOBİ’ler burada yeni hizmet ve ürünleri deneyimleme şansı bulacak.

    KOBİ E-Ticaret Zirvesi’ne ilişkin bir değerlendirme yapan IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, “Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz ve 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getirdiğimiz E-Ticaret KOBİ Zirvesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Etkinlikle KOBİ’lerin dijitalleşmesini çok önemsediğimizi vurgulamak istiyorum. Bu noktada ana sponsorumuz Google Türkiye’nin desteği bizim için çok önemli. Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-Ticaret ekosisteminde ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla KOBİ’leri bir araya getiriyoruz. Dolu bir programla KOBİ’lerin dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyacakları konu ve konuşmacıları buluşturduk. Katılımın ücretsiz olduğu zirvemize e-Ticarete ilgi duyan bütün KOBİ’leri bekliyoruz” dedi.

logo +90 533 592 12 23 7 /24 Destek Hattı E:Mail: destek@mobeybilisim.com

50.yıl Mahallesi 2217 sokak no:11 daire :5 İSTANBUL /TÜRKİYE


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.