Blog

0711-2018

INSTAGRAMDAN FOTOĞRAF İNDİRME YÖNTEMLERİ...

Dünyadaki sosyal ağların en popülerlerden olan Instagram, ne yazık ki kendi uygulamasındaki paylaşılan resim ve videoları indirme seçeneği sunmuyor. Ama bununda bir çözümü farklı yollarla da olsa mümkün. Bu yazımızda bunu nasıl yapabileceğimizi anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle instagram web de nasıl yapılacağını anlatalım;

 

İnstagramda indirmek istediğiniz resmin yukardaki resimde işaretlendiği yeri tıklayınız.

Tıkladıktan sonra çıkan menüden en altta bağlantıyı kopyala kısmını bir defa tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra explorerden yeni sekme açıp adres kısmına  https://downloadgram.com/   bu siteyi yazarak enterliyoruz. Açılan sayfada 

link kısmına kopyalamış olduğunuz linki yapıştırınız. Daha sonra ..

Download yazan yeri tıklıyoruz. Yapılan işlemden sonra hemen altındaki Download İmage kısmını tıklayarak resmin veya video nun bilgisayarımıza indirilmesini sağlıyoruz.Böylelikle bilgisayardan instagram hesabımızdaki resmi bilgisayarımıza indirmiş oluyuruz.

Peki cep telefonlarımızda nasıl bir işlem yapmalıyız; hemen onuda kısaca aktaralım. Öncelikle telefonunuzdan instagram hesabınızda indirmek istediğiniz resmin yada video nun sağ üst köşesinde bulunan 3 noktalı kısmı tıklıyoruz. Açılan listede url yi kopyala seçeneğini tıklıyoruz. Sonra telefonumuzda explorer sayfamızı açıyor ve yokarda verdiğimiz adrese giriyoruz geri işlemlerde yukarda tarif edildiği gibi  yapıyoruz.

logo +90 533 592 12 23 7 /24 Destek Hattı E:Mail: destek@mobeybilisim.com

50.yıl Mahallesi 2217 sokak no:11 daire :5 İSTANBUL /TÜRKİYE


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.