Blog

2111-2018

INSTAGRAMDA HESAP SİLME İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Arkadaşlarımızla iletişime geçmenin en vazgeçilmezi olan sosyal ağ ortamları aynı zamanda yeni arkadaş ve dostluklarında oluşmasına büyük etken olmakta. Fakat bunlarla beraber bazen insan hayatını olumsuz etkileye bilmekte ve sosyal ağlardaki hesabımızı kapatmaya kadar giden ciddi sorunlarla karşılaşabilmektedir tüm kullanıcılar. Bu yazımızda bu konu hakkında siz okuyucularımıza yol göstermek babında nasıl hesabınızı silebileceğinizi açıklayacağız.

Instagram hesabınızı kapatmak için hemen altta yer alan bağlantıyı tıklayarak açılan sayfayla başlayacağız.

 

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/temporary/

açılan sayfada oturumunuz açık değilse, önce oturumunuzu açıp sonra bu yukarda verdiğimiz bağlantıyı tıklayınız.

Sonra hesabını sil sayfası açılınca “Gitmeden önce lütfen bize nedenini söyle “ yazan yerin hemen yanındaki kutucuktan kendinize uygun bir seçeneği tıklamanız gerekiyor. Hesap silme nedeninizi seçtikten sonra, Hesabınızı sileceğiniz asıl bölüm açılacaktır. Bu bölümde önce şifrenizi boş kutucuğa girmeniz gerekiyor. Daha sonra kırmızı renkli “Hesabımı kalıcı olarak kapat” yazan butona tıklamanız gerekiyor.

Bunları yaptıktan sonra hesabınız silinmiş olacak. Ancak hatırlamakta fayda vardır ki sildiğiniz bu hesabı tekrar açamayacaksınız. Son olarak hesabınızla birlikte fotoğraflarınız, paylaşımlarınız, yorumlarınız ve sizin hesabınızdaki her şey silinecektir.

logo +90 533 592 12 23 7 /24 Destek Hattı E:Mail: destek@mobeybilisim.com

50.yıl Mahallesi 2217 sokak no:11 daire :5 İSTANBUL /TÜRKİYE


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.