Blog

1611-2018

    Facebook hesabını kalıcı olarak silmeden önce bilmeniz gerekenler!

    Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız ve hatta bir daha açılmamasını dahi istemeyenler hesabını dondurma işlemi yerine tamamen silme işlemi yapmaları gerekiyor. Fakat Facebook hesabınızı tamamen silmeden önce bilmeniz gereken birkaç bilgiyi vermekte fayda vardır.

    Facebook hesabınızı kapattığınızda gruplarınız var ise ve o grupların tek yöneticisi sizseniz sileceğiniz hesapla birlikte grupta silinecektir. Fakat grubun silinmemesini istiyorsanız güvenebileceğiniz birisini grup yöneticisi yapabilir öylece hesabınızı silersiniz. Ayrıca silinen facebook hesabı hiçbir şekilde tekrar açmanız mümkün değildir. Bunun için sileceğinize karar verdiğinizde bunları da bilmenizde fayda vardır.

    Facebook hesabını kalıcı olarak nasıl silebilirim?

    Öncelikle hesabınızı silmeden önce, hesabınızdaki uygulamaları da silmeniz gerekiyor ki bir etkileşim olduğunda hesabınız tekrardan aktif olmasın. Uygulama ayarlarınızı açmanız için ve kaldırmanız için buraya tıklayarak açılan sayfada uygulama listesi açılacaktır. Uygulamaların yanındaki çarpı “X” işaretine tıklayarak kaldırabilirsiniz. Bunları yapmadığınız taktirde hesabınız kapanmayabilir. Çünkü hesabınızı sildiğinizde 2 haftalık bir zaman diliminde hesabınızda bir hareketlilik olmaması gerekiyor.

    Uygulamalara açılacağı sayfa için lütfen tıklayınız

    Uygulamaları kaldırdıktan sonra sıra geldi facebook hesabınızı silmeye. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak açılan sayfada “Hesabımı Sil” butonunu tıklamanız gerekiyor.

    Hesabınızı silmek için burayı tıklayın..

      Sonrasında açılacak pop-up penceresinde şifrenizi ve hemen altta yazan güvenlik kodunu girmeniz gerekiyor.

    Facebook bu işlemlerden sonra 2 hafta boyunca hesabınız tekrardan açılmadığı taktirde tamamen facebook hesabınızı silecektir.

logo +90 533 592 12 23 7 /24 Destek Hattı E:Mail: destek@mobeybilisim.com

50.yıl Mahallesi 2217 sokak no:11 daire :5 İSTANBUL /TÜRKİYE


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.